Na hraně zapomnění • J.A Redmerski

23. listopadu 2017 v 7:55 | Lenny |  KNIHOVNA
Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla - tohlenení život, který by chtěla žít.
Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu - ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím, dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší ...
LENNY PÍŠE : Zde jsem sáhla po úplně jiném žánru, než tomu bylo doposud, na chvíli jsem dala detektivní příběhy stranou a zkusila se ponořit do romantiky, upřímně jsem se bála, že mě moc slaďárny nenadchnou, ale tenhle děj mě opravdu bavil :) Ačkoliv ke konci mi přišlo, že autorka trochu urychlila konec a i celkové zakončení nebylo nic moc, ale přesto mi ukápla slza ke konci, kdy všechno vypadalo dost dramaticky a smutně.
MÉ HODNOCENÍ : 85%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama