Lenny píše • Dirty Secret 98.kapitola již brzy!

30. listopadu 2016 v 20:05 | Lenny |  • Lenny píše
... PŘINÁŠÍM VÁM ...
KAPITOLU S NÁZVEM MATURITA
OBJEVÍ SE 2.12 PÁTEK
ČAS ZVEŘEJNĚNÍ 20:00
... DIRTY SECRET ...
INFO O POVÍDCE ZDE
POSTAVY ZDE
BONUSY ZDE
TRAILER ZDE
KAPITOLY ZDE
... INFORMACE O POVÍDCE ...
AUTOR LENNY
BETAREAD CHRISTINE
BLOG LENNYDIARY
PROGRAM OPENOFFICE 4.1.2
... UKÁZKA KAPITOLY ...
Stál před zrcadlem u umyvadla a umýval si ruce. Sledoval své ruce, jež byly prolité krví několika lidí. Už je to rok, co nikoho nezabil. Cítil se poněkud jinak, jako kdyby byl zcela někdo jiný. Jen co udělá maturitu, půjde pracovat společně s Masonem a Jeremym jako stavitel vysokých paneláků či domů. Byl zvědavý, jak to všechno zvládne. Nikdy nevěřil, že by mohl mít zcela normální práci. Povzdychl si a podíval se na sebe do zrcadla, upravil si sako, poté si vjel jednou rukou do vlasů a jen letmo prohrábl. Odebral se od umyvadla a odešel ke dveřím, otevřel je a vstoupil na chodbu, kde čekalo několik studentů, až na ně přijde řada ke zkoušce. Mezi ostatními však spatřil Sophii, která se bavila s pár děvčaty, usmívala se a snažila se na sobě nedat znát nervozitu, již měla ze zkoušky. Zastavil se a dlouze na ni hleděl. V ten okamžik si uvědomil, že bez ní už nedokáže být, byl ten nejšťastnější chlap pod sluncem. Nikdy by nevěřil, že potká tak úžasnou dívku, jako je ona.
S úsměvem se otočila na Dylana a zamávala mu. Pousmál se a pomalu k ní přistoupil.
"Kde si byl tak dlouho?" zeptala se a upravila mu kravatu.
"Jen jsem potřeboval být chvíli sám," odpověděl. Zvedl obě ruce a položil je na její tvář, donutil ji tak, aby se dlouze podívala do jeho očí.
"Nejdeme si to rozdat před zkouškou?" zeptal se.
"Dylane, pane bože," začala se smát a vrtět hlavou.
"Dělám si srandu, jen jsem chtěl, aby ses zasmála," mrkl na ni, políbil ji na čelo a ohlédl se po studentech. Sophie chytila Dylana kolem pasu a opřela si hlavu o jeho hruď. Dylan položil jednu ruku na její záda a druhou ji hladil po vlasech, políbil ji do vlasů a na chvíli zavřel oči.
"Musíme to dát," šeptla tiše.
"Zvládneme to," šeptl.
"Dylan Parker?" ozvalo se po chodbě. Dylan zvedl oči a podíval se na profesorku, jež stála u dveří a čekala na něj, aby mohl jít na zkoušku.
"A je to tady, tak mi drží pěstičky," šeptl.
"Dobře, miluju tě," políbila ho na rty a pohladila po tváři.
"Miluju tě," šeptl, mrkl na ni a pomalu pustil její ruce. Otočil se na patě zády k ní a pomalu odešel za profesorkou. Sophie si povzdychla a posadila se na lavičku, byla najednou víc nervózní než předtím …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama