Dirty Secret ■ Křik a pláč ■ 93.kapitola

23. listopadu 2016 v 20:00 | Lenny |  • KAPITOLY
NÁZEV | KŘIK A PLÁČ
KAPITOLA | 93
AUTOR | LENNY
BETAREAD | CHRISTINEOtevřela oči, párkrát zamrkala, aby se rozkoukala, kde vůbec je a kde leží. Otočila hlavu a podívala se vedle, kde ležela tmavovláska, jež spokojeně spala. Prohlédla si její dlouhé vlasy, usmála se a otočila hlavu na pravou stranu, kde ležel tmavovlasý kluk, který též spal. Sklopila oči a všimla si jeho stříbrného náhrdelníku kolem krku. Chtěla k němu natáhnout ruku a zatáhnout, ale než se jí to podařilo, probudil se a pomalu otevřel oči.
"Ahoj, Emmo," usmál se a pohladil ji po tvářičce. Zazubila se na něj a podívala se na tmavovlásku.
"Pořád chrápe, co?" zeptal se Dylan s úsměvem a podíval se na Sophii.
"Probudíme ji?" zeptal se Emmy.
"Jo," šeptla nadšeně a zatleskala. Dylan se tiše zasmál a pomalu sjel očima na její zadeček, jenž měla odhalený díky své odkryté peřině. Na sobě měla černá krajková tanga, což ho celkem dost vzrušovalo, když na to chvíli hleděl.
"Teď sleduj," mrkl na Emmu, která se začala tiše smát. Dylan se sklonil a zuby se zakousl do zadečku a pevně ho stiskl. Sophie v tu ránu nadskočila a měla co dělat, aby nespadla z postele, ale Dylan ji včas přichytil. Emma se začala hlasitě smát a tleskat.
"Fakt úžasný, Dylane," odfrkla s otráveným výrazem a hodila po něm polštář. Zasmál se a položil polštář vedle sebe.
"Podívej se, jak se směje," kývl směrem k Emmě. Sophie se podívala na Emmu a všimla si, že se hlasitě směje. Usmála se a začala ji lochtat na bříšku.
"Tak ty se mi budeš smát?!" řekla Sophie. Dylan se pousmál a lehl si zpátky vedle nich, rukou si vjel do vlasů a prohrábl si je, potom se podíval na Sophii a malou Emmu. Děvčata se uklidnila, ale Emma si začala hrát s jejími prsty a prohlížela si prstýnek na ukazováčku. Podepřel si ruku o spánek a sledoval je obě zaujatým pohledem. Uvědomil si, že Sophie je jediná dívka, se kterou chce strávit svůj život, mít rodinu a děti …
"Sluší ti to s ní," šeptl. Sophie se přestala usmívat na malou a podívala se na Dylana.
"Děkuju," zacukaly jí koutky.
"Chci mít v budoucnu s tebou nádhernou rodinu, o kterou se postarám," pokračoval. Sophie odvrátila pohled od malé a s udiveným výrazem hleděla na Dylana. Nečekala, že by přemýšlel tak dopředu. Myslela si, že na děti moc není, ani na nějakou rodinu, ale zřejmě se mýlila.
"Vážně?" zamračila se.
"Ano, chci s tebou mít taky takové úžasné dítě, klidně i dvě," šeptl a začal si hrát s jejími konečky vlasů.
"Dylane, nejsi nemocný?" usmála se.
"Kočko, vím, že občas vtipkuju a dělám si srandu, ale tohle říkám naprosto vážně. Nedělám si srandu, chci mít jednou s tebou opravdu krásnou a šťastnou rodinu," odpověděl s vážnou tváří, aniž by se usmál.
"Dobře, to je hezké," pousmála se.
"A ty budeš pořád nádherná a úžasná žena i maminka našich dětí," obmotal si jeden hustý pramen vlasů kolem svého prstu a hluboko se díval do jejích očí.
"Páni," usmála se, jelikož neměla slov. Dylan ji dočista dostal …
"Nazdar, lidi, tak bereme si Emmu na pláž," vtrhl dovnitř Tyler.
"Ehm, dobře, akorát se probudila," řeka Sophie, jež byla stále zaražená.
"Nedělali jste před ní nějaké sprosťárny, že ne?" zeptal se Tyler a vzal malou do náruče.
"Už zná celou naší Kámasútru," mrkl na něj Dylan.
"Dylane," šeptla Sophie s úsměvem a šťouchla ho do ramene.
"Idiote," zavrtěl hlavou Tyler a odešel s malou pryč. Dylan se zasmál a podíval se na Sophii.
"Tak jsme sami," pohnul obočím.
"A co? Hezky se oblékneme a půjdeme si dolů udělat snídani," odpověděla.
"A nebo se hezky svlékneme a já si dám snídani na tobě," olízl si spodní ret a pomalu se nakláněl k jejímu hrdlu.
"Počkej, potřebuju se ještě probudit," odtáhla ho od sebe.
"Já tě probudím," usmál se. Mezitím se Sophie posadila a prohrábla si vlasy.
"A nebo tě budu natáčet," pohnul obočím, sáhl po svém mobilu, vyskočil z postele a začal ji nahrávat.
"Dylane, nech toho," zamračila se a přiložila obě ruce na svoji tvář, potom je odkryla a vyplázla na něj jazyk. Dylan se usmál a dál ji natáčel.
"Tak fajn," stoupla si na postel a odhrnula si ramínko od černé košilky.
"Hm, pokračuj," užíval si natáčení. Náhle byla na všech čtyřech, hodila s vlasy a skousla si spodní ret, našpulila zadeček a pohladila ho.
"Ou," olízl si spodní ret a zaujatě sledoval záběr, jenž natáčel. Poté se posadila a pomalu začala svlékat košili, pod kterou měla černé spodní prádlo. V ten okamžik si všiml, že se podívala na jeho boxerky a usmála se.
"Někdo se nám probudil," pohnula obočím.
"Mučíš ho," řekl.
"Pojď sem, ať si můžu sáhnout," natáhla ruce před sebe.
"Natočíme, jak tě mrdám?" zeptal se.
"Ne, to ne," zamračila se.
"Ale no tak, kočko," řekl, zabral kameru na její tvář a poté na její ňadra v podprsence. Potom si zalehl na postel a ona vedle něj. Nechal mobil nad sebou a stále nahrával, zazubil se na kameru a poté políbil tmavovlásku na tvář.
"Tak tohle ukážeme našim dětem, lásko," rozhodl.
"Skvělý, to snad nemyslíš vážně," usmála se a položila si hlavu na jeho rameno.
"Si piš, budou koukat, jak tě pěkně ojíždím a umím dělat děti," usmál se.
"Ty jsi idiot," zavrtěla hlavou a praštila ho do ramene. Dylan se zasmál, poté ji chytil kolem ramen a přitáhl si ji k sobě.
"Tak tahle kočička je moje. Miluju ji tak moc, že ji musím zběsile mrdat," políbil ji do vlasů. Sophie se zasmála a snažila se dostat z jeho náručí.
"Pořádně jí ho tam narvu," přimhouřil oči do kamery a poté pohnul obočím.
"Dylane, vypni to už," usmála se a snažila se mu vzít mobil z ruky.
"Ne, ne," usmál se a dal mobil za svá záda. Sophie se na něj posadila a rukama zajela pod jeho záda, jenomže Dylan nechal mobil položený pod svými zády a oběma rukama zajel na její zadeček. Zmáčkl ho a pevně přitáhl na svůj ztopořený penis.
"Dylane!" smála se a snažila se dostat z jeho sevření.
"Bože, tohle je něco," šeptl a olízl si spodní ret.
"Ty prase," usmála se.
"Jaký prase, líbí se ti to." Podívala se na něj a nazdvihla jedno obočí.
"Možná?" řekla a začala se nad ním nepatrně pohybovat. Třela se o něj a vrtěla boky.
"Bože," vydechl se zavřenýma očima.
"Takhle to bude lepší," řekla, svlékla si tanga a jemu stáhla boxerky dolů. Znovu se na něj posadila a začala se o něj třít a pohybovat se nahoru a dolů. Ruce položil volně vedle svojí hlavy, pootevřel rty a tiše sténal. Díval se na ni a nemohl uvěřit tomu, že ho dokáže tak rozpálit a mučit, děsně se mu to líbilo.
"Cítím, jak vlhneš," šeptl, obmotal kolem své ruky její konečky vlasů a zatáhl. Jen se usmála, netušila, co má na to říct. Věděl ale moc dobře, že to chce stejně jako on.
"Chceš to tvrdě?" zeptal se tiše, zajel rukou za její krk a přitáhl blíž. Políbil ji na rty a silně skousl její spodní ret.
"Jak jinak," usmála se, pootevřela rty a jazykem vklouzla do jeho úst. Pomalu se s ní přetočil, aby ležela na zádech a on na ní. Přestal ji líbat a zahleděl se do jejích očí. Pousmála se a uchopila jeho náhrdelník do rukou, a tak si ho přitáhla k sobě, aby mohla znovu líbat jeho rty. Mezitím jí Dylan roztáhl nohy a hluboko do ní vnikl. Chytil její ruce do svých a pevně je držel vedle její hlavy.
"Rychleji," vydechla a ruce položila na jeho záda. Jen co přidal a začal hluboko a silněji přirážet, zaryla do nich nehty a užívala si s ním vášnivé milování po ránu …

Pláž byla zcela plná. Všichni si užívali krásné sluneční počasí, jež se nad Miami drželo celé dny.
Tyler byl ve vodě s malou Emmou, která měla na ramenou rukávky, držel ji v náručí a společně s ní se namáčel. Vždycky radostně jásala, když se s ní Tyler ponořil do půlky těla. Kate stála na břehu a fotila je do svého mobilu, usmívala se a užívala si ten pohled, ze kterého měla radost, jelikož za pár měsíců bude Tyler takhle držet jejich dítě.
"Ještě!" křičela Emma a cákala kolem sebe. Tyler se usmíval a snažil se ji udržet, jelikož byla z vody celá natěšená.
"Tak a teď hezky z vody, máš už určitě varhánky," upozornila Kate.
"Ne, ne," nesouhlasila.
"Na chvíli si půjdeme sednout a potom zase vyrazíme do vody, slibuju," políbil ji Tyler na čelíčko. Kate si položila ruku na hruď a jen žasla nad Tylerem, který se choval k Emmě jako k vlastnímu dítěti.
"Copak?" zeptal se Tyler, když spatřil, jak se na něj Kate zaujatě dívá.
"Ale, nic," mávla rukou a převzala si od něj Emmu, zabalila ji do ručníku a odešla se s ní posadit na lehátko pod slunečník. Tyler si mezitím prohrábl mokré vlasy a odešel za děvčaty, přehodil přes sebe ručník a posadil se na druhé lehátko naproti děvčatům.
"Počkej, pěkně tě usušíme a potom namažeme," řekla Kate, jelikož Emma byla natolik zvědavá, že se neustále ohlížela kolem sebe po lidech a moři.
"Dáme si zmrzlinu?" zeptal se Tyler.
"Jo!" zajásala Emma a začala tleskat. Kate se usmála a poté začala malou natírat ochranným krémem proti sluníčku.
"Dobře, hned jsem zpátky," mrkl na ni. Zvedl se a políbil Kate do vlasů, pohladil ji po ramenou a odešel pro tři kopečkové zmrzliny. Kate se po něm ohlédla a pousmála se. Připadala si najednou jak v ráji, užívala si ten okamžik a už se nemohla dočkat, až mu řekne tu úžasnou novinku …

Bylo kolem sedmé večer. Dylan se Sophií a malou Emmou vyrazili ven, ačkoliv hodně riskovali, nechtěli pořád sedět doma, když měla Emma možnost pozorovat svět. Drželi ji oba za ručičku a ukazovali jí různé zajímavosti kolem.
"Prosím, já chci zmrzlinu," zvedla hlavu a podívala se na oba dva, nahodila smutnou tvář a nevinně zamrkala. Dylan se usmál a podíval se na stánek, kde se točila ovocná zmrzlina.
"Jo, já chci taky," řekla Sophie a podívala se na Dylana.
"Fajn, děvčata, zvu vás na zmrzlinu, tak jakou si dá tady Emma?" zeptal se a podíval se na ni dolů.
"Čokoládovou," usmála se na něj.
"Dobře a ty jen kornout, že?" zeptal se Dylan a vyplázl jazyk na tmavovlásku.
"Hej!" praštila ho do ramene. Dylan se zasmál a podíval se na druhy zmrzlin.
"Jahodovou teda?" zeptal se.
"Máš štěstí," pousmála se na něj. Dylan pohnul obočím a řekl si o tři zmrzliny, poté je zaplatil a společně se posadili na lavičku.
"Pomalu, Emmo," upozornila Sophie, která jí držela čokoládovou zmrzlinu, jenomže malá ji hltala a jedla příliš rychle, až byla celá umazaná. Dylan neváhal a okamžitě vytáhl z kapsy papírový kapesníček, naklonil se k ní a začal jí utírat zmrzlinu kolem pusy. Sophie se usmála a pohladila malou po vlasech.
"A jsem zase krásná," řekla. Dylan se Sophií se zasmáli, poté se na sebe podívali a pousmáli se.
Po chvilce, co dojedli zmrzlinu, se vydali směrem k jednomu k obchodu s oblečením. Když vtom u nich prudce zastavilo černé auto. Dylan prudce trhl hlavou a než se stačil ohlédnout, chytit obě děvčata a utéct s nimi, v tu ránu ho chytily dvě silné paže a táhly směrem k autu. Neustále se ohlížel po Sophii s malou, které odtáhli též do auta.
Až potom, co seděl v autě vedle Sophie s Emmou, si všiml, že jde o kolegy.
"Nazdar, Dylane," pozdravil ho Paul.
"Sakra," šeptl Dylan a podíval se na Sophii s Emmou, které vypadaly vyděšeně.
"Co chtějí?" zeptala se Sophie tiše se slzami v očích.
"To bude v pořádku," šeptl Dylan, ačkoliv věděl, že nic dobrého nepřijde. Chytil ji za ruku a malou pohladil po hlavičce. Držela se pevně Sophie jako klíště, jelikož měla najednou strach …

Po půl hodině auto zaparkovalo před nonstop barem. Dylan se ohlédl po svých kolezích, kteří ho chytili a odtáhli z auta ven. Dylan sebou ale ucukl a nechtěl, aby na něj vůbec někdo sahal. Ohlédl se po Sophii s malou, za kterými šel Paul.
"Všechny zbraně pryč," upozornil Paul. Dylan přimhouřil oči a ohlédl se po Paulovi. Druhý kolega Aiden začal prohlížet Dylanovi kapsy a vytáhl z nich zbraň.
"Idioti, to vás bude mrzet," řekl Dylan mezitím, co Aiden vytáhl ostrý nůž u bot.
"Koukám, Dylane, nosíš u sebe všechno," usmál se Paul. Sophie měla slzy v očích a jen hleděla na Dylana, mezitím držela malou za ručičku a nevěděla, co má od všech čekat. Měla strach stejně jako malá Emma …
"Zabiju vás všechny," upozornil Dylan.
"Jsi směšný, Dylane. Jdeme!" řekl Aiden a odstrčil ho, aby odešel ke dveřím …
"Sophie?" ohlédl se po ní Dylan a chtěl ji chytit za ruku.
"Tak to by stačilo," upozornil Paul a odstrčil ho. V ten okamžik sebou Dylan trhl a chtěl mu dát pěstí, ale Aiden ho chytil a uklidnil ho.
"Necháme je, aby se drželi, nebudeme z toho dělat drama," uklidnil Aiden situaci.
"Jak malý," oprášil se Paul. Dylan se po něm jen ohlédl a chytil Sophii za ruku.
"Mám strach," šeptla Sophie. Dylan jí pevně stiskl ruku a tím jí naznačil, že se jí nic nestane …
"Já chci domů," šeptla Emma vyděšeně. Dylan sklopil oči a podíval se na ni, poté zvedl hlavu a podíval se na Sophii, která měla slzy v očích. Oba moc dobře věděli, co přijde …

Všichni vstoupili do tmavé místnosti. Posadili Dylana se Sophií vedle sebe na gauč. Emma stála u nich a držela se jich jako klíště. Dylan se ohlédl po všech kolezích a nemohl uvěřit, jak se k němu všichni otočili zády. Mezi nimi ale nespatřil Bruna, Masona ani Jeremyho, zřejmě museli seknout s prací, ani se jim nedivil …
"Máš pěknou kočku, Dylane," řekl kolega Michael, přistoupil k Sophii a chytil ji za bradu.
"Nesahej na ni!" vykřikl Dylan, trhl sebou a chtěl mu jednu vrazit a odstrčit ho, ale zezadu ho chytil Anthony s Victorem.
"Pusť mě!" upozornila Sophie a plivla Michaelovi do tváře. V ten okamžik se Michael neudržel a vrazil jí facku. Dylan sebou prudce trhl, až se najednou snadno dostal z pevných rukou svých kolegů. Chytil Michaela u krku, přetáhl ho přes stůl a začal mu dávat pěstí.
"Tak dost!" ozval se v místnosti známý a hluboký hlas. V ten okamžik dva kolegové chytili Dylana a posadili ho zpátky na místo vedle Sophie. Michael si mezitím utřel rty od krve a podíval se na Kylea, který vstoupil do místnosti. Dylan dal ruce v pěst a vražedným pohledem hleděl na Kylea.
"Dylane, Dylane, co mi to děláš," šeptl, založil ruce za zády a pomalu přistoupil blíž.
"Dělám jen to, co je správné," odpověděl suše.
"Vážně? Co to dítě? Hm? Není to snad člen rodiny, kterou si zabil? Nemělo snad být mrtvé?" zeptal se. Dylan sklopil oči. Začal si proplétávat prsty, jež se mu začaly třást.
"Zklamal si mě," šeptl, přistoupil k Dylanovi, který hleděl na zem. Natáhl prudce ruku a chytil Dylanovu tvář, aby se mu díval do očí. Sophie nadskočila leknutím a hleděla na to s vyděšeným výrazem ve tváři.
"Selhal si, Dylane," řekl tvrdě. Dylan přimhouřil oči a měl chuť mu plivnout do tváře, ale věděl, že by to s ním dopadlo špatně.
"Omluv se, Dylane, no tak!" vykřikl Kyle. Dylan se začal třást, jelikož v něm pracovalo nehorázně moc hněvu. Měl chuť ho zabít a navždy ukončit jeho život.
"No tak! Omluv se!" vykřikl znovu.
"Omlouvám se!" odpověděl. V ten okamžik ho Kyle pustil a podíval se na Emmu, která se pevně držela Sophie.
"Paule, tu malou postav do rohu," šeptl. Dylan zvedl hlavu a podíval se na Emmu.
"Ne, prosím," šeptla Sophie a pevně malou Emmu držela.
"Kyle, prosím, nedělej to," prosil Dylan.
"Je mi líto," řekl jen. Paul chytil Emmu, Sophie ji však nemohla dát, bránila ji a pevně držela. Emma začala hlasitě a pronikavě plakat, chtěla k Sophii a pevně se jí držet, ale Paul byl silnější.
"Ne!" vykřikla Sophie s pláčem, když ji nemohla udržet.
"Držte je!" vykřikl Kyle, protože Dylan chtěl jít zpátky pro malou. Chytil ho Aiden s Anthonym, drželi ho pevně, jelikož sebou neustále cukal, křičel a nechtěl Emmu dát.
"Prosím!" křičela Sophie a snažila se k ní taky dostat, ale další dva kolegové ji pevně drželi.
Paul postavil Emmu do rohu zády k ostatním.
"Teď se dívej před sebe a mysli na něco hezkého," šeptl jí Paul do ucha.
"Kyle, ne!" křičel Dylan se slzami v očích. Kyle se na něj jen podíval, vytáhl zbraň z kapsy a namířil na malou, jež stála zády k němu.
"Bože, prosím ne!" křičela Sophie. Emma se podívala na svého medvídka, kterého držela v náručí, pevně ho stiskla a zavřela oči. V ten okamžik se po místnosti ozvala prudká a silná rána. Dylan sebou přestal cukat a podíval se na malou, která celým svým tělem spadla na zem a upustila medvídka. Sophie začala hlasitě plakat, posadila se zpátky na gauč a nemohla uvěřit tomu, že to Kyle udělal. Dylan nemohl popadnout dech, neustále hleděl s vyděšenou tváří na mrtvé dítě.
"Podívej se na sebe, Dylane," šeptl Kyle. Dylan se začal celý třást, tohle už nemohl vydržet. Došla mu veškerá trpělivost a tak se dostal z pevného sevření dvou kolegů a vyrazil vpřed ke Kyleovi, který ho ale pevně chytil u krku, stáhl ke zdi a přiložil zbraň pod bradu.
"Ne," šeptla Sophie, která se už na nic nezmohla.
"Jsi odvážný, Dylane, to se musí nechat, ale proti mně nemáš žádnou šanci," upozornil Dylana, který se mu upřeně díval do očí.
"Odneste ho do druhé místnosti, zaslouží si trest," řekl Kyle. Odstrčil Dylana od sebe k jednomu kolegovi, který ho přichytil a odnesl pryč. Mezitím Kyle chytil Sophii pevně za ruku.
"Au!" vykřikla bolestí.
"Buď zticha," upozornil ji a táhl za sebou směrem do druhé místnosti ...

Dylan se náhle zjevil ve velké tmavé místnosti, kde nebylo nic, jen pár malých oken. O takovém místě moc nevěděl, ale věděl, že se v ní dějí zlé věci.
Ohlédl se kolem sebe a zůstal stát na místě. Všichni se postavili do kolečka a tak udělali větší kruh. Dylan se ocitl uprostřed a podíval se na Kylea, který držel Sophii.
"Prosím, neubližuj jí," poprosil tiše, přesto se už cítil slabý a zranitelný po tom, co se stalo před pár vteřinami …
"Neboj se, dnes se bude ubližovat jen tobě," řekl s úsměvem. Sophie se zamračila a podívala se na Dylana, opravdu netušila, co zlého nastane.
"Logane, Raphaeli, je váš," řekl tiše.
"Co? Ne, prosím!" vykřikla Sophie a ohlédla se po dvou kolezích, kteří vstoupili do kruhu k Dylanovi. Dylan zvedl oči a podíval se na Logana s Raphaelem. Byli to dva velcí, vypracovaní a silní muži, tohle rozhodně nevyhraje …
"Skvělý," šeptl tiše, povzdychl si a podíval se na Sophii, která měla slzy v očích.
"Užij si to," usmál se Kyle ...


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

DIRTY SECRET 93.KAPITOLA?

ČETL/A JSEM 100% (3)

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 24. listopadu 2016 v 9:12 | Reagovat

Strašně krásné,  paráda! Když někdo umí, je to super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama