Moonlight ■ Halloween ■ 16.kapitola

9. října 2015 v 20:00 | Lenny |  • Moonlight - KAPITOLY
NÁZEV • HALLOWEEN
KAPITOLA • 16
AUTOR • Lenny
BETAREAD • Christine
BLOG • lennydiary
INFO POSTAVY BONUSY TRAILERPřišel do svého domu společně s Kaitlyn, vzal ji do náruče a odnesl do své postele, svlékl si tílko a ona sobě tričko, začala ho líbat na krku a při tom mu rozepínala poklopec u kalhot, usmál se a pohladil ji po vlasech, potom si svlékl kalhoty a jí také, následovala její podprsenka, jež rozepnula a odhodila na zem, kousl se do spodního rtu a prohlížel si její půvabné tělo, poté si na ni lehl a vášnivě líbal její rty, mezitím sobě svlékl trenky a jí kalhotky. Přestal ji líbat a podíval se do jejích očí, které na něj upřeně hleděly, kývla a usmála se.
Scott ji pohladil po tváři a po chvilce se těla spojila v jedno, přitom ji začal líbat na krku a hladil její poprsí, Kaitlyn zavřela oči a položila své ruce na jeho záda a jemně do něj zaryla své nehty, které přejížděly pomalu po jeho kůži. Scott začínal pociťovat zvláštní návaly, jeho srdce začalo rychleji pumpovat, a tak se začal pohybovat rychleji, při tom se jednou rukou držel za zábradlí a pevně jej stiskl, Kaitlyn tiše sténala se zavřenýma očima, kousla se do spodního rtu a náramně si to užívala. Scott přidal na síle, až se prolomilo zábradlí, začal velmi rychleji oddychovat a silněji přirážet, Kaitlyn otevřela oči, protože začala pociťovat bolest.
"Scotte prosím, povol," poprosila. Scott ale neposlechl a neustále víc a víc přirážel hlouběji a bolestivěji, Kaitlyn se ho snažila od sebe dostat, ale on ji chytil pevně za ruku a druhou držel pevně její bradu.
"Scotte dost!" vykřikla, Scott sjel k jejímu hrdlu, oči mu zesvětlaly do modré zářící barvy, pootevřel ústa, jeho ostré zuby se zakously do jejího hrdla a ostře při tom zavrčel..
"Ne!" křičela bolestí, Scott jí zlomil ruku, potom se na ni podíval a začal ji silně škrábat svými drápy po břiše a tváři, na jeho tvář začala stříkat její krev a ona pronikavě vykřikla

Scott se okamžitě probudil celý zpocený od snu.
"Bože," šeptl, posadil se a vjel si rukou do vlasů, tenhle sen opravdu nechtěl a nepřál si ho, to byla další věc, které se vždy bál, neví, jak by to po třech letech všechno zvládal, zvedl se z postele a odešel si opláchnout obličej do koupelny, podíval se na sebe do zrcadla a dal do něj prudce pěstí, potom sklopil oči a viděl, jak mu z ruky teče krev do umyvadla, věděl, že se mu to nezdá, doopravdy ucítil bolest, která se pomalu ztrácela, podíval se na svoji ruku, jež byla pořezaná. Sledoval, jak krev najednou přestává stékat po jeho ruce a řezné rány se začaly pomalu hojit, poté se střepy dostaly na povrch a spadly z jeho ruky do umyvadla. Sebral se z koupelny a odešel do svého pokoje …

Thomase probudila zpráva na mobilu, otevřel oči, rukou sáhl na stoleček po mobilu a přejel prstem před displej, všiml si, že má zprávu od Ashley.
"Přeji krásné ráno, jsi pozván ke mně na halloweenskou párty od sedmi večer, prosím, řekni to i Scottovi, děkuju, budu se těšit." …
Thomas se usmál a okamžitě zavolal Scottovi, který po chvilce přijal jeho hovor.
"Dneska halloweenská párty v sedm večer u Ashley," řekl.
"Nevím, asi ne," odpověděl.
"Sakra Scotte, musíš se právě začít bavit a nemyslet na to, co se stalo," upozornil kamarád.
"To máš možná pravdu, ale asi fakt ne."
"No jak chceš, budou tam ale všichni i Kaitlyn," snažil se ho přemluvit.
"Opravdu ne," odmítal. Thomas si povzdychl, vzdal to, ale ne na dlouho, bude ho celý den přemlouvat a doufá, že ho přemluví.

Bylo po sedmé hodině večer, párty u Ashley se začala pomalu rozjíždět. Její dům měl nádech halloweenu, lidé kolem jen zírali a nemohli uvěřit, jak skvěle to vypadá, před vchodem byly rozsvícené dýně, uvnitř proplouval lehký kouř, po schodech nahoru na zábradlí viseli gumový velcí pavouci, na stropě měla pověšené netopýry, kteří poletovali sem a tam, po celém domově měla zhasnutá světla, jen svítily utlumená světla v zelené a žluté barvě, v kuchyni na stole měla pár mís, ve kterém byly gumové červy, oči, hadi, pavouci a jiná stvoření, která se dala jíst a měla příchuť různého ovoce, kolem bazénu měla též dané rozsvícené dýně, z jejího balkonu směrem k bazénu měla přivázanou smrtku, jež vypadala, že leze dolů, všichni tu přípravu a atmosféru vychvalovali, její párty začali všichni milovat a nejvíc se k ní těšili, protože věděli, že to má vše promyšlené a speciálně připravené.
Kaitlyn vešla dovnitř, měla na sobě kostým sexy sestřičky, po kterém měla rozpatlanou falešnou krev, vyžehlené vlasy se jí třpytily, přes rty měla namalovanou červenou rtěnku, ohlédla se kolem, nemohla uvěřit tomu, že je Ashley tak šikovná, opravdu si připadala, jak ve strašidelném domě. Ashley ji zahlédla, a tak okamžitě přiběhla k ní ji obejmout, měla na sobě kostým sexy červené karkulky.
"Páni sexy kostým," řekla Kaitlyn.
"To ty taky, sluší ti to," odpověděla Ashley, chytila ji za ruku a zatáhla do kuchyně.
"Musíme si připít na moji první halloweenskou párty," řekla a vyndala z lednice skotskou whisky, ze skříně vzala dvě skleničky, přidala do každé dvě kostky ledu a nalila skotskou, otočila se ke své kamarádce a podala jí skleničku.
"Páni, to je spíš mega panák," usmála se Kaitlyn.
"Nevadí, tak na párty," přiťukla si s kamarádkou a společně se napily.
"Co Scott přijde?" zeptala se Ashley.
"Já vůbec netuším, ale myslím si, že ne," odpověděla a sklopila oči, Ashley ji chytila něžně za bradu a nazdvihla hlavu.
"Nechci tě vidět smutnou na párty," upozornila, Kaitlyn se usmála.
"Ráda bych zapomněla na to, co se stalo Ryanem, a proto si tu párty chci naplno užít," řekla Ashley, když v tom dovnitř vstoupil Thomas, potom skleničku s whisky vypila na ex a odešla za Thomasem, Kaitlyn jen zírala na prázdnou skleničku, kterou položila na stůl, potom se podívala na svou, jež byla stále plná, pohnula rameny a vypila ji také.
Thomas měl kostým Zorra, přes oči měl černou masku a klobouk, jenž měl na hlavě, sundal a ohlédl se kolem.
"Zdravím Zorro," pozdravila Ashley, když přišla k němu. Zarazil se, když ji spatřil v sexy kostýmu.
"Pánečku, dost ti to sluší," řekl a usmál se na ni.
"Děkuju, přišel si sám, Scott nepřijde?" zeptala se.
"To právě ještě nevím, uvidíme," pohnul rameny.
"Dobře, tak pojď, dáme si panáka," řekla a odcházela, Thomas se usmál a následoval ji do kuchyně, přitom ji sledoval zezadu, nemohl spustit oči z jejího kostýmu, moc se mu v tom líbila …

Kolem desáté hodiny večer hrála hlasitější a o něco rozjetější hudba, lidé se skvěle bavili, tančili a podívali si.
Kaitlyn stála u bazénu a dívala se na lidi kolem, v ruce držela skleničku whisky a pomalu jej upíjela, cítila se na párty najednou zvláštně, byla smutná z toho, že Scotta neviděla už čtyři dny a že ani nedorazil na skvělou párty, kterou připravila Ashley, zvedla hlavu a podívala se na noční oblohu, v ten okamžik jí někdo sebral z ruky skleničku whisky a napil se, Kaitlyn se zamračila a podívala se vedle sebe, kdo měl takovou drzost jí sebrat pití a napít se, spatřila stát vedle sebe chlapce, jenž měl přes sebe černý plášť, celou tvář měl pomalovanou jako lebku, podíval se na ni a usmál se, hned jeho úsměv poznala.
"Scotte?" zeptala se.
"Tušil jsem, že mě nepoznáš," odpověděl a podal jí poloprázdnou skleničku whisky.
"Pane bože, Scotte," zajásala radostně a pevně ho objala.
"Nebudu se ptát, jak ti je, ale zřejmě už dobře," usmála se.
"Určitě," přikývl a podíval se na ni.
"Tohle bys mohla nosit celé dny a já bych z tebe nespustil oči," řekl a políbil ji na tvář.
"Jsem ráda, že si přišel," řekla a chytila ho za ruce.
"Přišel jsem, protože jsem tě chtěl vidět," řekl a políbil ji na čelo, Kaitlyn se usmála a podívala se na něj, musela si ho pořád prohlížet, jelikož mu kostým slušel, vypadal opravdu děsivě a na druhou stranu sexy, posadili se na lehátko vedle sebe a začali si vyměňovat polibky, chyběli si jeden druhému, a tak ty ztracené dny museli napravit …
Thomas přišel k bazénu, v ruce držel flašku své oblíbené vodky a ohlédl se po lidech, náhle spatřil Scotta s Kaitlyn, usmál se a měl radost, že ten kluk dorazil, na to se musel pořádně napít, podíval se směrem doprava, kde byla Ashley, bavila se spolužáky a smála se.
Jeho oči ji neustále sledovali, nemohl z ní odvrátit pohled, něco ho na ní přitahovalo, nevěděl, co to je, ale začala se mu líbit čím dál tím víc, ale stále ji bral jako dobrou kamarádku, i přesto, že by ji měl nejradši v posteli a hrál si s jejím tělem, zavrtěl hlavou a přestal myslet na erotické hrátky, otočil se a šel se bavit s ostatními.

Bylo kolem jedenácté hodiny, párty se ještě víc rozjela, většina začala skákat do bazénu, bylo jim jedno, zda si zrovna zničí svůj kostým, chtěli si párty naplno užít.
Ashley tančila s Kaitlyn, děvčata se držela za ruce a svůdně pohybovala pozadím. Scott s Thomasem stáli kousek od nich a sledovali je, při tom pili alkohol.
"Tak tohle mě dostává," šeptl Thomas, Scott se usmál a souhlasně přikývl.
"Ty kráso," řekl znovu, když viděl, jak Ashley sjela před Kaitlyn dolů, přitom ji pohladila na nohou a poté se vrátila k ní nahoru. Kaitlyn se hlasitě zasmála.
"No páni," zvedl Scott obočí a společně s Thomasem se napili vodky.
"Hej ty jo, musím s ní jít tančit," řekl Thomas a podal Scottovi flašku vodky, Scott se zamračil a sledoval Thomase, jak kráčí za děvčaty.
"Můžu si na chvíli půjčit Ashley?" zeptal se Thomas.
"Jasně, je tvoje," řekla Kaitlyn a odešla s úsměvem za Scottem, skočila mu do náruče, společně se zasmáli a začali se vášnivě líbat.
"Můj strážný anděl chce se mnou tančit," řekla s úsměvem.
"Už nevydržel stát na místě a dívat se, jak nádherně tančíš," řekl, otočila se k němu zády, chytila ho jednou rukou ze zadu kolem krku a začala svůdně tančit. Thomas ji chytil kolem pasu a náramně si její pohyby užíval, potom se k němu otočila, chytila ho kolem ramen a on z pasu sjel na její zadeček. Ashley se usmála a zavrtěla hlavou.
"Snad ti to nevadí, neudržel jsem se," přiznal. Ashley přikývla a víc se k němu přitiskla.
"Máš krásný oči," šeptla, Thomas sledoval její tvář a ústa, která chtěl políbit, pomalu se přiblížil k jejím rtům a ještě se jí podíval do očí, chtěl se ujistit, zda vůbec může políbit její rty. Když se k němu pomalu nakláněla a přizavírala oči, v tom okamžiku zahlédla přicházet Ryana k bazénu, zarazila se a odtáhla se od Thomase.
"Stalo se něco? Udělal jsem něco špatně?" zeptal se a rozhodil rukama.
"Ne, já jen, musím jít," odešla od něj, Thomas se ohlédl kolem, zavrtěl hlavou a odešel se bavit jinam …
"Co tady sakra děláš," řekla Ashley a odstrčila Ryana, ten se jen pobaveně zasmál.
"Slyšel jsem o té skvělé párty, nemohl jsem odmítnout, a hele? Ten kostým ti velice sluší, klidně bych tě v něm ohnul," šeptl a přiblížil se k ní.
"Jsi nechutný, odejdi, nebo zavolám policii," upozornila.
"Vážně? Všichni jste tu na mol a ty budeš volat policii? Na mě? Vtipné," řekl a napil se alkoholu z flašky.
"Jdi k čertu," řekla.
"Nebo co?" zeptal se ukázal na sebe. Ashley si povzdychla a raději odešla do kuchyně, zkazil jí párty, zkazil jí všechno …
Thomas vyšel ze záchodu na chodbu, kde stál Ryan, který akorát ukončil s někým hovor, mobil zandal do kapsy a spatřil Thomase.
"A hele, ochránce je pozvaný taky," usmál se.
"Máš celkem drzost přijít sem všem na oči," řekl a chtěl projít kolem něj, ale Ryan ho od sebe odstrčil.
"Máš nějaký problém? Chceš snad dostat další?!" upozornil.
"Jo mám, Ashley tě nechce, jsi jí odporný, nemáš tady co pohledávat," řekl, Ryan se naštval, chytil ho u krku za kostým a stáhl ke zdi, v ten okamžik se tam objevila Kaitlyn.
"Ryane, jak se opovažuješ sem chodit?" zeptala se, Ryan se otočil a usmál se, když viděl Kaitlyn v kostýmu.
"Vypadáš jak coura, hrozný sestřičko," řekl a přešel k ní, Kaitlyn přimhouřila oči a dala ruce křížem.
"Tak co, bavíš se? Akorát Ashley využíváš. Najednou si s ní po půl roce nejlepší kamarádka a chodíš na její párty, jak ubohé chudinko," řekl a vysmál se jí do obličeje.
"Nic z toho není pravda, to ty si tady pro všechny k smíchu," řekla a odstrčila ho.
"Tak ono se to chce se mnou prát, si směšná," usmál se a vrazil jí přes pravou tvář facku, stačila se tam objevit Ashley a chytit Kaitlyn do náruče, jelikož akorát padala. Scott k němu přišel rychlou chůzí, chytil ho u krku a stáhl ke zdi. Thomas se zvedl ze země a podíval se na Scotta, doufal, že to všechno zvládne a ovládne se. Scott tiše zavrčel a odhodil ho prudce ke zdi.
Kaitlyn a Ashley jen udiveně zíraly. Ryan se zvedl a chtěl dát Scottovi pěstí, ale on mu chytil ruku a pevně stiskl. Ryan zařval bolestí a klekl si na zem. Thomas k němu přišel a sáhl na ramena.
"Scotte," upozornil tiše, protože Ashley a Kaitlyn to všechno viděly, Scott se na Ryana podíval.
"Vypadni, nebo tě roztrhám na kousíčky," upozornil Scott, Ryan se na něj podíval, zvedl se a raději odešel. Scottovi se zatočila hlava, začal pociťovat návaly po celém těle, po čele mu stékaly malé potůčky potu.
"Scotte," řekla Kaitlyn, okamžitě k němu přišla a chytila ho, Thomas jí pomohl.
"Odneste ho nahoru, je tam volná ložnice," nabídla Ashley a šla se podívat, zda je všechno na terase v pořádku.
Thomas s Kaitlyn položili Scotta na postel, Kaitlyn odešla do koupelny a snažila se najít ručník, který by namočila a donesla Scottovi.
Scott začal zhluboka dýchat a snažil se ovládat, po chvilce Kaitlyn přišla z koupelny a přiložila Scottovi ručník na obličej, chytila ho za ruku a hladila po hlavě, náhle se začal uklidňovat a pociťovat únavu, Thomas to celé sledoval, podíval se na Kaitlyn a pak Scotta, zvedl se a pomalu odešel ke dveřím, v ten okamžik přišla Ashley a zastavila se vedle Thomase.
"Už je to dobrý, asi toho bylo na něj moc, necháme je spolu," řekl Thomas a odešel dolů po schodech, Ashley se na oba podívala, a potom následovala Thomase.
"Vyděsil si mě," šeptla Kaitlyn a hladila ho něžně po tváři, při tom se na něj dívala.
"Omlouvám se, občas mě chytne adrenalin, a potom najednou zeslábnu, jako třeba teď," šeptl a začal si hrát s jejími konečky vlasů.
"Miluju tě," šeptla a políbila jeho rty.
"Já tebe víc," řekl a pohladil ji po tváři, Kaitlyn se usmála a položila si hlavu na jeho hruď …


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

MOONLIGHT 16.KAPITOLA?

ČETL/A JSEM 100% (6)

Komentáře

1 SourWolf (tvůj velký fanoušek:)) SourWolf (tvůj velký fanoušek:)) | 9. října 2015 v 20:32 | Reagovat

Takže za prvé Áááááááááh!!!!! A za druhé Ááááááhhhh!:) A za třetí? Já nevím co mám napsat:). Holka já tě vážně totálně žeru:)! Tohle byla jedna z nejlepších kapitol ze všech, já vím, že to píší vždycky a taky vždycky to myslím smrtelně upřímně, to mi věř:), ale dneska jsi se teda předvedla:). Klobouk dolů! No co klobouk, alespoň tak čtyři:)! Tohle bylo něco:), miluju, když jsou jednotlivé kapitolu takhle dlouhé, nemůžu je prostě přestat číst a vždycky mě zaskočí "Pokračování příště" máš vidět můj výraz;D. Vážně od kapitoli ke kapitole, čím dál tím lepší a lepší:).
Ze začátku mě hodně vyděsil sen Scotta s Kaitlyn, je mi líto, že Scott se bojí, že by takhle Kaitlyn ublížil, je mi jasné, že tohle by si nikdy neodpustil, já jen doufám, že když se to za nějaký čas Kaitlyn dozví, jako že je její přítel tak trošku vlk, tak to proběhne všechno hladce:). No a teď k samotné párty, sama bych klidně na nějakou takovou Halloweenskou ráda zašla;). Strašně mě tahle část bavila, jak si popsala všechny ty kulisy a tak:). Úplně to vidím;). Jsem vážně moc ráda, že se tam Scott objevil a pak strávil čas s Kaitlyn:). Oni jsou moc rozkošní:). No a Ashley s Thomasem?? Já z těch dvou umírám:). Mám je čím dál tím víc radši:). Tohle mi prosím nedělej!!! Jako já už se těšila na první líbačku... a ono nic... teď toho Ryana nesnáším ještě víc, ještě že mu Scott ukázal, jsem úplně čekala, kdy se tam objeví, jako aby praštil svoji sestru? To trochu, teda hodně, přehnal. No a poslední části ani raději nemluvím:). Líp to skončit nemohlo:);). Moc se těším na další kapitolu a podle úvodní titulky na 19.kapitolu to vypadá, že by si moje oblíbená čtyřčlenná skupinka (THE CORE FOUR!) mohla někam vyrazit:), tak doufám, že to tak bude!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama